Karagümrük Mahallesi Kaleboyu Caddesi Fatih Sanat Akademisi No:27 B FATİH-iSTANBUL
tren

Vip İstanbul Turu

Vip İstanbul Turu

Vip İstanbul Turu İstanbul’un misafirlerinin en çok tercih ettiği hizmetlerin başında gelmektedir. Vip Vitom ayrıcalığı ile bu keyfi yaşamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Tarih boyunca birçok destana, şiirlere, kitaplara konu olmuş bu kadim şehri ne anlatma ne de gezmekle bitirmek mümkündür.

Vip Vitom ekibi olarak zaman aralığınız ve beğenilerinize göre size hitap edecek rotalar belirlemekteyiz.

Vip Vitom ayrıcalığı ile görmek istediğin tarihi mekanları, Müzeleri, gidilebilecek önemli merkez ve yerleri sizlere sunuyor ve en konforlu şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz.

İstanbul kozmopolit yapısı gereği Tarihi Camilerden, Klasik dönem eserlerine, saraylardan, modern sanat eserlerine kadar ucu bucağı olmayan bütünüyle bir yaşayan müze halindedir.

Talep ve isteklerinize göre gündüzü ve gecesi ayrı güzel olan İstanbul Şehri için Vip İstanbul Turu düzenlemekteyiz.

İstanbul’da aileniz veya dostlarınız ile birlikte lüks konfor için özel dizayn edilmiş Mercedes Vito Araçlar ile tur planmak için en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz.

Sultanahmet Camii, Ayasofya Camii, Topkapı Sarayı, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı başlıca gidilecek tarihi mekanlardır. İstanbul ayrıca gece hayatı ile de birçok Avrupa ülkesine parmak ısırtacak güzelliktedir. Eşsiz Boğaz keyfi ile İstanbul gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Birçok Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini tadabileceğiniz programlar organize edebiliriz.

Gün Boyu özel deneyimli şoförünüz ve talep etmeniz halinde size özel rehberiniz ile birlikte bu kadim şehri Vip Vitom farkı ile keşfedebilirsiniz. Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için Bize ULAŞABİLİRSİNİZ.

Vip Vito Araçları ile Transfer Hizmetleri Almak için Bizi Arayabilirsiniz:
Translate »