Karagümrük Mahallesi Kaleboyu Caddesi Fatih Sanat Akademisi No:27 B FATİH-iSTANBUL
tren

Vip Vitom Hakkında

Anasayfa » Vip Vitom Hakkında

VİP Vitom hizmetleri olarak 15 yıllık deneyimimiz ile yerli ve yabancı misafirlerimiz için Vip transfer hizmeti sunmaktayız. Sürekli yenilenen araç filomuz ve tecrübeli sürücü kadromuz ile sektörün lokomotifi konumunda olmanın gururunu yaşamaktayız.

Vip Vitom yolcu transfer hizmetlerinde kalite çizgimizden ödün vermemek adına araçlarımız düzenli olarak yenilenmektedir.

Kalite Politikamız

  • Ultra Lüks VİP Araçlar 
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenli ve Konforlu Taşımacılık
  • Sertifikalı Sürücü Kadrosu

Merak Edilenler
Araçlarınız Hangi Segmenttir ?
Şirket politikası olarak Vip hizmet sektöründe kullanılmak üzere filomuzda sadece Mercedes Vito marka araçların son modellerini kullanmaktayız.
Araçlarınız VİP Donanımlı mıdır?
Son Model Mercedes Vito araçlarımız profesyonel ekiplerce konforunuz için dizayn edilmektedir. Tüm araçlarımız medya ürünleri ile de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz araçlara dönüştürülmüştür.
Şöförleriniz Hakkında Bilgi verir misiniz ?
Şirket Prensibi olarak alanında uzman, deneyimli ve tercihen yabancı dil hizmet verebilen kalifiye iş arkadaşları ile birlikte çalışmaktayız.

Vip Hizmet veren kurumların  farkında olması gereken en önemli husus misafirlerimizin kendilerini özel hissetmesini sağlayacak detaylarla ön plana çıkmaktır. Çoğu zaman iş seyahati sebebiyle, turizm amacıyla veya sağlık nedenleri ile şehrimizi ziyaret eden misafirlerimizi zamanlarını en verimli ve keyifli değerlendirmeleri için hizmet vermekteyiz.

VİP Vito Transfer Hizmetleri
Uygun Fiyat ve Konforlu VİP Yolculuk için bizlere ulaşabilirsiniz.

Vip Transfer alanında ihtiyacınıza göre; Havaalanı transfer hizmetleri, iş toplantılarınız için müşteri transfer hizmetleri, vip istanbul turları, sağlık nedeniyle ülkemizi ziyaret eden misafirlerimizin aktarma ve transfer hizmetleri, vip gelin arabası, nikah arabası hizmetleri, özel şoförlü transfer hizmetleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

 

Vip Vito Araçları ile Transfer Hizmetleri Almak için Bizi Arayabilirsiniz:
Translate »